Nabídka kurzů

1. Kombinovaný kurz 2v1: Orthonyxie a rovnátka Ross fraser a Podofix

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY V ORTHONYXII-VÍC POTŘEBOVAT NEBUDETE!
Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry, které chtějí začít ošetřovat zarůstající nehty efektivně.  Součástí kurzu je i vše kolem zarůstajícího nehtu. Naučíme Vás jak ošetřit zarůstající nehty, jak vybrat správný typ rovnátek. V praxi si vyzkoušíte nasazení a odstranění rovnátek. Díky této kombinaci nebudete nucení si dělat další kurzy, protože Vám tyto dva typy špon budou stačit. 

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit přístroj. Kurz se koná na naší nové adrese Lípová 10, Praha 2. Je nutné si zajistit modely, alespoň 2(ideálně pokud měli či mají problém se zarůstáním nehtů, není to ovšem nutné).  Kurz je zakončen získáním certifikátu. Platba kurzu na místě.  Pro domluvení termínu pište na podoest@seznam.cz nebo volejte 731481599.
Termíny: 
Lze se domluvit na individálním termínu, většinou je možnost pátek či víkend. 

Individuální kurz  4900 Kč

Orthonyxie a rovnátka Ross fraser

2. Přeškolení na přístrojovou techniku v pedikúře

Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry, kteří se chtějí vzdělávat v podologii a jít moderní cestou. Jednodenní školení. Seznámení s typami fréz, s těmi, které opravdu využijete pro svojí  praxi. Co a jak ošetřovat, jak pečovat o přístroj. Práci si vyzkoušíte na modelech. Naučíte se pomocí přístroje ošetřit kuří oka, ragády, otlaky, mykotické nehty, zarostlé nehty. Práce s přístrojem Vám ulehčí a urychlí práci.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit přístroj. Kurz se koná na naší nové adrese Lípová 10, Praha 2. Je nutné si zajistit modely, alespoň 2, případně můžeme na tento kurz modely zajistit.  Kurz je zakončen získáním certifikátu. Platba kurzu na místě.  Pro domluvení termínu pište na podoest@seznam.cz nebo volejte 731481599.

Termíny:  

Lze se domluvit na individálním termínu, většinou je možnost pátek či víkend. 

Cena individuální kurz:  4500 Kč 

Preškolení na prístrojovou techniku v pedikúre