Typy kurzů

1. Přeškolení na přístrojovou techniku v pedikúře

Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry, kteří se chtějí vzdělávat v podologii a jít moderní cestou. Díky práci s přístrojem budete moci ošetřit mnoho klientů s problémy jako jsou zarůstající nehty, kuří oka, hyperkeratozy. Díky práci suchou metodou bude řešení těchto problému efektivnejší a klienti spokojenější. Naučíme Vás, jak používat prístroj, jak se o něj starat, jaké frézy používat. Kurz je jedinečný, zameřený na praxi, individuální přístup zaručí, že po kurzu budete opravdu umět.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v  centru PODOest  Na Poříčí 12, Praha 1( od 1.12.2018 na adrese Senovážné náměstí 23). Možno i individuálně, max 4 osoby.Podle obsazenosti kurzu budou modelem buď samotní účastníci kurzu či si můžete přivést vlastní model nebo modely zajistíme. Zkušenost v kůži modela je velice důležitá. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

Cena pro 1 osobu/ den 7 000 Kc
Cena pri účasti 2-4 osob/ den 3500 Kč     AKCE termín: 8.12.2018 2500Kč
Zkrácený kurz pro jednu osobu 3500Kč

Preškolení na prístrojovou techniku v pedikúre

2. Kombinovaný kurz: Orthonyxie a rovnátka Podofix a Combiped

Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Jde o metodu, která je ve světě zcela běžná a je velice efektivní pri léčbě zarůstajících nehtů s výbornou prognózou. Naučíme Vás jak ošetřit zarůstající nehty, jak vybrat správný typ rovnátka. Budete umět pracovat s oběma typy rovnátek. Vše si vyzkoušíte. Materiál k výuce je v ceně kurzu.

Průbeh kurzu

Kurz je urcen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit prístroj. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobocce Na Porící 12, Praha 1( od 1.12.2018 na adrese Senovážné náměstí 23). Účast je možná i individuálne a max. pro 4 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem bud samotní úcastnící kurzu ci si mužete privést vlastní model nebo modely zajistíme. Zkušenost v kuži modela je velice duležitá. Kurz je zakončen získáním certifikátu.


Cena pro 1 osobu/den 7500 Kc
Cena pri účasti 2-4 osob/den 3900 Kc
Zkrácený kurz pro jednu osobu 3900 Kč

Kombinovaný kurz: Orthonyxie a rovnátka Podofix a Combiped Kombinovaný kurz: Orthonyxie a rovnátka Podofix a Combiped

3. Orthonyxie a rovnátka Ross fraser

Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Jde o metodu, která je ve světě zcela bežná a je velice efektivní pri léčbě zarůstajících nehtů s výbornou prognózou. Součástí kurzu je i vše kolem zarůstajícího nehtu. Naučíme Vás jak ošetřit zarůstající nehty, jak vybrat správný typ rovnátek. V praxi si vyzkoušíte nasazení a odstranění rovnátek.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobočce Na Poříčí 12, Praha 1. Účast je možná i individuálně a max. pro 2 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem buď samotní účastnící kurzu či si můžete přivést vlastní model nebo modely zajistíme. Zkušenost v kůži modela je velice duležitá. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

 

Cena pro 1 osobu 5 000 Kc
Cena pri účasti 2-4 osob 3 500 Kc
Zkrácený půldenní kurz pro jednu osobu 3500 Kč

Orthonyxie a rovnátka Ross fraser

4. Kombinovaný kurz: Orthonyxie a rovnátka Ross fraser a Podofix

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY V ORTHONYXII-VÍC POTŘEBOVAT NEBUDETE!
Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Jde o metodu, která je ve světě zcela běžná a je velice efektivní pri léčbě zarůstajících nehtů s výbornou prognózou. Součástí kurzu je i vše kolem zarůstajícího nehtu. Naučíme Vás jak ošetřit zarůstající nehty, jak vybrat správný typ rovnátek. V praxi si vyzkoušíte nasazení a odstranění rovnátek.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobočce Na Poříčí 12, Praha 1. Účast je možná i individuálně a max. pro 2 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem buď samotní účastnící kurzu či si mužete přivést vlastní model nebo modelyzajistíme. Zkušenost v kuži modela je velice důležitá. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

Cena pro 1 osobu 7 000 Kc
Cena pri úcasti 2-4 osob 3900 Kc
Zkrácený kurz pro jednu osobu 3900 Kč

5. Protetika nehtu gelovými i akrylovými materiály

Půldenní kurz. Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Ucelený kurz náhrady nehtové ploténky. Na kurzu se dozvíte jaké materiály jsou pro koho vhodné, v jakém případě lze protetiku doporučit a jakým zpusobem nehet na protetiku připravit. Vše si vyzkoušíte v praxi.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobocce Na Porící 12, Praha 1. Pro max 4 osoby.

Kurz je zakončen získáním certifikátu.

 

Cena pro 1 osobu 5000 Kc
Cena pri účasti 2-4 osob 2600 Kc

6. Individuální silikonové korektory

Půldenní kurz. Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Naučíte se práci se silikonem. Součástí kurzu je vše kolem postavení chodidla, ruzných vad a deformit se kterými se ve své praxi běžně potkáváte. A naučíte se, co klientům doporučovat a jakým způsobem jim mužete pomoci. Seznámíte se také s ortopedickými pomůckami, které jsou dostupné na trhu.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobočce Na Poříčí 12, Praha 1. Max. pro 2-4 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem bud samotní účastnící kurzu či si můžete přivést vlastní model. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

 

Cena pro 1 osobu 5 000 Kč
Cena pri úcasti 2-4 osob 2600 Kč

7. Ošetření zarostlého nehtu

Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Půldenní kurz zaměřený na zarostlé nehty. Naučíte se vše kolem tohoto problému, který v praxi budete řešit dnes a denně. Dozvíte se, jak ošetřovat zarostlý nehet efektivně a s dobrou prognózou i bez použití špon. Vyzkoušíte si v praxi různé typy pomocných ošetření a pochopíte, jak takový nehet funguje a jak funguje fyzika.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobočce Na Poříčí 12, Praha 1. Max. pro 2-4 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem buď samotní účastnící kurzu či si můžete přivést vlastní model. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

 

Cena pro 1 osobu 4 000 Kc
Cena pri úcasti 2-4 osoby 2 200 Kc

8. Okluze

Půldenní kurz. Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Naučíte se, jakým zpusobem můžete pomoci v případě, že nestačí jen pedikúra. Okluze se využívají v případech hlubokých ragád, bolestivých kuřích ok..tam, kde je třeba intenzivnejší péče. Díky tomuto odlehčení se daří rychleji problémy odstranit či minimalizovat bolestivost. Na kurzu se dozvíte mnoho vychytávek. 

Průbeh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobočce Na Poříčí 12, Praha 1. Půldenní kurz. Max. pro 4 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem buď samotní účastnící kurzu či si můžete přivést vlastní model. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

 

Cena pro 1 osobu 4 200 Kc
Cena při účasti 2-4 osob 2 800 Kc

9. Orthonyxie a rovnátka PODOPHARM

Kurz je určen pro pedikérky/pedikéry. Jde o metodu, která je ve světě zcela běžná a je velice efektivní pri léčbě zarůstajících nehtů s výbornou prognózou. Součástí kurzu je i vše kolem zarůstajícího nehtu. Naučíme Vás jak ošetrit zarůstající nehty, jak vybrat správný typ rovnátek. V praxi si vyzkoušíte nasazení a odstranění rovnátek.

Průběh kurzu

Kurz je určen pouze pro pedikérky/pedikéry. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v podologickém centru PODOest na pobocce Na Poříčí 12, Praha 1. Účast je možná i individuálně a max. pro 2 osoby. Podle obsazenosti kurzu budou modelem buď samotní účastníci kurzu či si můžete přivést vlastní model. Zkušenost v kůži modela je velice důležitá. Kurz je zakončen získáním certifikátu.

 

Cena pro 1 osobu 5 000 Kc
Cena pri účasti 2-4 osob 2800 Kc

10. Rekvalifikační kurz Přístrojová pedikúra se základy podologie

Nejobsáhlejší rekvalifikační kurz v CR!

Nespolupracujeme s úřady práce.

Kurz je určen pro širokou veřejnost, pro všechny kdo mají o obor zájem a chtějí ovládat pedikúru do hloubky. Kurz je zaměřen na praxi. Budete umět kompletně ošetřit nohy klienta včetně problematických nehtů, kůže. Poradíte si se zarostlými nehty, kuřími oky, hyperkeratozou. Budete umět perfektně nalakovat nehty klasickým i gelovým lakem, namasírovat nohy. Budete umět nahradit poškozený nehet nehtovou protetikou. Tento kurz jako jediný v ČR obsahuje i veškerou problematiku pojící se s orthonyxií, budete umět aplikovat nehtové špony několika typu.

Proč se zaměřit na přístrojovou pedikúru: toto ošetření je vysoce moderní a efektivní, budete vyhledávaný profesionál, který bude mít vždy spokojené klienty, kterým dokážete pomoci s mnoha zdravotními problémy a zbavit je bolesti. Půjdete moderní cestou, která se blíží spíše zdravotnímu oboru. Výsledky Vaší práce uvidíte Vy i klienti hned. Ošetřením s přístrojovou technikou máte nepřeberné množství možností jak pomoci Vašim klientům.

Průběh kurzu

Kurz je určen pro širokou veřejnost. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v  centru PODOest na  Na Poříčí 12, Praha 1-BRZY NOVÁ ADRESA. Kurz je určen pro 1-4 studenty. Modely si studenti zajištují sami či po dohodě zajistíme. Kurz je zakončen profesní zkouškou a získáním certifikátu s akreditací MŠMT.

Kurz je dotován 200h- z toho 80h teorie a 120h praxe ze zákona u nás budete mít 20h praxe navíc!

Kurz je zakončen profesní zkouškou, díky tomu nepotřebujete následně garanta! Zkouška je v ceně kurzu.

Cena 26000 Kc11. Rekvalifikační kurz pedikúry základní

Nespolupracujeme s úřady práce.

Kurz je určen pro širokou verejnost, pro všechny kdo mají o obor zájem a chtějí ovládat pedikúru do hloubky. Kurz je zaměřen na praxi. Budete umět kompletně ošetrit nohy klienta včetně problematických nehtů, kůže. Poradíte si se zarostlými nehty, kuřími oky, hyperkeratozou. Budete umět perfektně nalakovat nehty klasickým i gelovým lakem, namasírovat nohy. Budete umět nahradit poškozený nehet nehtovou protetikou. 

Proč se zaměřit na přístrojovou pedikúru: toto ošetrení je vysoce moderní a efektivní, budete vyhledávaný profesionál, který bude mít vždy spokojené klienty, kterým dokážete pomoci s mnoha zdravotními problémy a zbavit je bolesti. Půjdete moderní cestou, která se blíží spíše zdravotnímu oboru. Výsledky Vaší práce uvidíte Vy i klienti hned. Ošetřením s přístrojovou technikou máte nepřeberné množství možností jak pomoci Vašim klientům.

Průběh kurzu

Kurz je určen pro širokou veřejnost. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v  centru PODOest na  Na Poříčí 12, Praha 1-BRZY NOVÁ ADRESA. Kurz je určen pro 1-4 studenty. Modely si studenti zajištují sami či po dohodě zajistíme. Kurz je zakončen profesní zkouškou a získáním certifikátu s akreditací MŠMT.

Kurz je dotován 180h- z toho 80h teorie a 100h praxe

Kurz je zakončen profesní zkouškou, díky tomu nepotřebujete následně garanta!

Cena 20000 Kč

12. Zkrácený základní kurz-příprava na zkoušku

5 denní kurz je určen pro širokou veřejnost, pro všechny kdo se s pedikúrou již setkali, vykonávají jí pro své přátele, naučily se jí, ale nemají na ní potřebné oficiální vzdělání. Jde o zkrácenou verzi rekvalifikačního základního kurzu. Zopakujeme anatomii, hygienu, legislativu, ošetříte minimálně 10 klientů s většími problémy. 

Průběh kurzu

Kurz je určen pro širokou veřejnost. Není nutné vlastnit přístroj. Kurzy se konají v  centru PODOest na  Na Poříčí 12, Praha 1-BRZY NOVÁ ADRESA. Kurz je určen pro 1-4 studenty. Modely si studenti zajištují sami či po dohodě zajistíme. 

Cena 15000 Kč


Profesní zkouška samostatně:  4000 Kč/osoba

13. Individuální kurz na míru

Připravíme Vám kurz dle Vašich požadavků-lze kombinovat jakékoliv doškolovací kurzy nebo je prodloužit či zkrátit. Cenu Vám také připravíme na míru.

AKCE PŘEDVÁNOČNÍ PEDIKURZY:

7.12.2018 od 13h do 19h
Kurz 2v1 Ošetření zarostlého nehtu a rovnátka 
Podofix a Ross Fraser 
cena 2800 Kč

8.12.2018 od 9 do 14h 
Přeškolení na přístrojovou pedikúru 
cena 2500 Kč

12.12.2018 od 9 do 14h
Kurz 2v1 Nehtová protetika a silikonové korektory 
cena 2600 Kč

22.12. od 9 do 18h
VELKÝ KURZ 4v1 špony Ross Fraser, nehtová protetika, silikonové korektory a okluze. 
Cena 4800 Kč

Kurz jsou minimálně pro 2 maximálně pro 6 osob.
Přihlásit se můžete na podoest@seznam.cz nejpozději do 20.11.2018
Kurzy budou probíhat na nové adrese Senovážné náměstí 23 Praha 1 budova B